صافی های شنی یا توری برای جدا كردن ذرات معلق ریز موجود در آب. چون نازل های مورد استفاده خیلی ریز می باشند و کوچکترین ذرات درآب باعث گرفتگی این نازل ها می شوند، بنابراین، فیلترها توانایی جذب ذرات بسیار ریز حتی تا 5 میکرون را هم دارا می باشند. نیروی حاصل از چرخش فن ، این قطرات ریز را به سمت بیرون جهت دهی می کند. در این هنگام به علت اینکه سوراخ موجود در سر نازل بسیار ریز می باشد، آب خروجی به صورت قطرات خیلی ریز، مانند مه به بیرون هدایت می شود. اگر این گلاب پاشی به صورت ابری و به شکل پودر شده باشد تاثیر بیشتری بر جای می گذارد. این نوع دستگاه طراحی ساده و در عین حال بسیار دقیقی دارد که تمامی اجزا و قطعات تشکیل شده آن قابلیت جداسازی، تمیز کردن و در صورت امکان تعویض کردن را دارند. هر چه فشار آب خروجی در یک واترجت بیشتر باشد، توانایی آن در کندن آلودگی های عمیق بیشتر خواهد بود ، حال آنکه افزایش میزان دبی آب خروجی منجر به افزایش سرعت عملیات می گردد. 

 

این وسیله در اندازه های مختلف با دبی های متفاوت ارائه می شود. یک کارواش بر اساس میزان فشار، دبی(میزان آبدهی)، و قدرت موتور سنجیده می شود. با توجه به برنامه آبیاری که به تایمر آبیاری خانگی میدهید میتوانید از حداقل ۶ ساعت تا یک هفته برنامه زمانبندی را تنظیم کنید. امروزه الکتروپمپ پیستونی اینتر پمپ 75 درصد از پمپ های پیستونی خود را به کشورهای خارجی صادر می کند. چنانچه قصد خرید پمپ کارواش صنعتی با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب را دارید می توانید با مراجعه به وب سایت بازرگانی ایران پمپ، از گزینه های متعددی دیدن کرده و متناسب با نیاز خود اقدام به خرید پمپ کارواش صنعتی نمایید. در پاره ای موارد نیز انجام بهینه عملیات بدون استفاده از آب دارای درجه حرارت بالا یا مواد شوینده امکان پذیر نمی باشد. در تعریف ساده تر پمپ کارواش صنعتی به یک دستگاه شوینده فشار قوی گفته می شود که آب را با قدرت و فشار بسیار بالایی در جهت عملیات مربوط به نظافت پمپاژ می کند. همان گونه که قبلا گفته شد، کاربرد سیستم مهپاش بسیار گسترده بوده و به سادگی قابل محدود کردن نیست. دسته متوسط برای ماشین شویی و فضای محدود مناسب است. لنس زیر شویی با طراحی فوق العاده حرفه ای سهولت زیر شویی را به دنبال دارد.

 

در بازار دو نوع لنس زیرشویی وجود دارد. در تصویر زیر نمایی شماتیک از مراحل تصفیه آب در یک کارواش را مشاهده میکنید. کارواش بخار: کارواش بخار یک تکنولوژی با مواد مخصوص میباشد که با استفاده از مواد شوینده نانو و دستمال مخصوص نانو و تجهیزات ساخت شده با نانو انجام میگیرد(پر طرفدارترین نوع کارواش). نازل دوار با جنس استیل برای استفاده با مواد خورنده به کار می رود. با توجه به نیاز و شرایط محیطی کارواش، جارو برقی سطلی” آب و خاک” که برای جمع آوری مواد جامد و مایع مورد استفاده قرار می گیرد، بهترین گزینه می باشد. که آبکشی نهایی خودرو پس از شستشو و همچنین پاشش واکس و مواد جلادهنده را بر عهده دارند. آب یکی از مهمترین مواد اولیه برای تاسیس کارواش است. در گلخانههای بزرگ و صنعتی از تجهیزات خاصی برای این منظور استفاده میشود؛ زیرا تنها ورود هوا به گلخانه کافی نیست. در این نوع از آبپاش­ها، پارامترهای مختلفی چون تنظیم شعاع پاشش و همچنین قوس پاشش نقش مهمی بر نحوه آبیاری و قدرت آبیاری دارند. با استفاده از نازل معمولی حداکثر قدرت پاشش را خواهید داشت، اما چون سطح پاشش کم می باشد، شستشو با این نازل کمی وقت گیر است.

 

در حالی که در سایر کارواشها، تنها امکان موجود، تصفیه آب و استفاده مجدد از آن است. پمپهای آب نیز در مخزن دوم مسئول رساندن آب برای شستشوی مجدد هستند. از مه پاش در استخرها چگونه استفاده می شود؟ آیا میخواهید یک باغ نیم هکتاری را از راه دور کنترل کنید یا ده عدد گلدان ساده.؟ با افزایش دما رطوبت کم می شود و با حفظ کردن یک رطوبت نسبی ثابت، بیشترین خنکی در گلخانه بدست می آید. به طوری که اکثر تولید کنندگان دیگ بخار کارواش به خریداران این دستگاه توصیه می کنند در کنار آن از دستگاه های تصفیه آب از قبیل سختی گیر استفاده نمایید. دستگاه ها حتما از شرکت های معتبر که دارای خدمات پس از فروش مناسبی هستند تهیه گردد. تمامی تایمرهای موجود در این سایت از محصولات کمپانی های معتبر اروپایی بوده و فیلمهای آموزشی و دستورالعملهای فارسی نصب و بهره برداری با بیان تمام جزئیات موجود می باشد.

https://abniro.com/car-wash-pump/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B4-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/