توان خروجی کلی، چه تأثیری در عملکرد اسپیکر دارد؟ این اسپیکر اتصال از طریق بلوتوث ، مموری کارت ، فلش، درگاه USB و خروجی AUX به موبایل یا پخشکنندههای مختلف صوتي متصل میشود. اسپیکر های قابل حمل و بی سیم، اکثراً از بلوتوث استفاده می کنند و می توانند به انواع گجت ها نظیر موبایل ها، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و غیره متصل شوند. اسپیکر کامپیوتر و لپ تاپ چیست ؟ HDMI یک رابط چند رسانه ایی با کیفیت بالا است مهم ترین وظیفه این کابل انتقال داده از لپ تاپ و کامپیوتر به تلوزیون است اما بدون کاهش کیفیت. کدک های بلوتوث با کیفیت بالا از نرخ پخش بیشتری پشتیبانی می کنند و کیفیت صدای بهتری را ارائه می دهند. گفتنی است، نسخههای بلوتوث جدید این امکان را به شما میدهند که از دستگاه فاصله بیشتری بگیرید. بلندگوها از یک دستگاه مانند یک رایانه یا گیرنده صوتی، ورودی صوتی را دریافت میکنند. به حمد خدا ، تولید فوق ، موفق به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت محترم صنعت ، معدن و تجارت شده و در حال حاضر این تولید در کشور بومی گشته است . 

 
البته فراموش نکنید پیش از خرید این دسته از سیستمهای صوتی حتما پشتیبانی کامپیوترتان از آنها را بررسی کنید؛ زیرا برخی از انواع قدیمیتر، تنها از اسپیکرهای استریو پشتیبانی میکنند؛ ازاینرو، چارهای جز خرید کارت صدا نخواهید داشت.اگر عموما از اسپیکرها برای لذت از موسیقی یا ساخت محتوای ویدئویی و صوتی استفاده میکنید، چیدمان استریو گزینهی بهتری خواهد بود؛ زیرا میتوانید با هزینهای مشابه با چیدمانهای ۵.۱، از اسپیکرهای باکیفیتتری بهره ببرید که برای ساخت موسیقی بسیار حیاتی است. تا این جا با انواع اسپیکرها و نکاتی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید آشنا شدیم. برای خرید اسپیکر خانگی خوب باید ابتدا به فضای محیط توجه کنید. در حین انتخاب و خرید یک اسپیکر باید چه سوالاتی از خودمان بپرسیم تا بتوانیم یک اسپیکر خوب بسته به نیاز خودمان تهیه کنیم. برندهای معروفی از اسپیکر خوب خانگی وجود دارد که دارای طیف کامل و پرقدرتی از صدا هستند و مشخصات اسپیکر خوب را دارا میباشند. مسلما کیفیت صدا اولین گزینه است.
 
 
مسلما از نظر کیفیت و المانها و درایورهای صوتی مدل خانگی کیفیت بالاتری دارند. در مقابل، افرادی که اسپیکر های قدرتمندی می خواهند و نیازی به جابجایی آنها ندارند، می توانند مدل های رومیزی و غیر قابل حمل را خریداری کنند و از قدرت و کیفیت بالای آنها بهره ببرند. هریک از بلندگوها از دو درایور بهره میبرند که درمجموع، ۱۸ وات (هر بلندگو ۹ وات) توان خروجی دارد که با درنظرگرفتن سابووفر، این مشخصه به ۵۰ وات (RMS) میرسد. توان خروجی کلی، به صورت وات بیان می شود و هر چه مقدار آن بیشتر باشد، اسپیکر مربوطه قدرتمند تر است و برای پخش موسیقی مناسب تر می باشد؛ چرا که کیفیت صدای تولید شده توسط آن بالاست و تجربه ای لذت بخش از گوش دادن به موسیقی در اختیار کاربران مختلف قرار خواهد داد. هر کدام از کاربران نظرات خودشان را در این باره دارند. کاربران این محصول میتوانند با پرداخت هزینه اسپیکر جی بی ال مدنظرِ خود، خیالی آسوده بابت خریدی مطمئن و خاطرهانگیز حاصل نمایند. خرید اسپیکر بلوتوثی در واقع خریدی برای جایگزین کردن ضبط های قدیمی و غیر قابل هم با اسپیکر های قوی تر و البته قابل حمل می باشد.
 
این پایهها دارای سوکت شارژ و البته قالب کامل دسته هستند. اگر قصد پخش موسیقی از طریق اتصال بلندگو به گوشی همراه خود را دارید، پیشنهاد میکنیم به سراغ مدلهایی از اسپیکر بلوتوثی بروید که دارای میکروفون داخلی هستند؛ در چنین حالتی اگر گوشی شما زنگ بخورد، میتوانید به راحتی از طریق بلندگو، به تماس تلفنی خود پاسخ دهید. شاید تعجب کنید که چرا نوع گوشی در نحوه خرید اسپیکر کامپیوتری نقش دارد. خرید اسپیکر برای کامپیوتر های رومیزی و یا برای گوش دادن به موسیقی، اهمیت بسیار زیادی دارد و نیازمند بررسی نکاتی است که در نهایت باعث می شود بتوانید بهترین و مناسب ترین اسپیکر را انتخاب و خریداری کنید. همانند همه لوازم جانبی، در خرید اسپیکر نیز لازم است به برند محصولی که خریداری می کنید، توجه داشته باشید. به طور کلی همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد. به طور کلی بلندگو هایی که بدون سیم هستند کارایی بهتری دارند و برای هر فضایی مناسب اند. از آنجایی که این بلندگوها دارای یک آمپلی فایر داخلی هستند، میتوانند به طور مستقیم به یک میکسر متصل شوند، که باعث کاهش تعداد کابلهای مورد نیاز میشود.