تکنولوژی پوست کره ای تکنولوژی پوست کره ای

داشتن پوستی سالم هدیه بسیار گرانبهایی از جانب خداوند است که می تواند زیبایی و اعتماد به نفس فوق العاده ای به شما بدهد. منافذ پوست یکی از راه های مهم ورود آلودگی و بیماری به بدن انسان است. با مراقبت از پوست خود می توانید از بدن خود در برابر این بیماری ها محافظت کنید مشکلات ارتجاعی.
یکی از راه های خوب و پیچیده برای بهبود سلامت و شادابی پوست، تکنیک پوست کره ای یا کرم پودر مزو وایت یا دائمی است که اولین بار توسط یک شرکت لهستانی در سال 2013 با تحقیقات فراوان در نمایشگاه سلامت و زیبایی استرالیا معرفی شد. . . این روش شما را از مشکلات پوستی محافظت می کند.
یکی از موثرترین روش ها، فناوری میکرونیدلینگ است که در آن از رنگدانه های نانو سوزنی و کاملا طبیعی برای نفوذ به لایه پوست استفاده می شود. وارد کردن این سوزن ها عمیق نیست و به پوست نفوذ می کند و به لایه اپیدرم پوست آسیب کامل نمی رساند. این روش می تواند پوست را روشن کند. این روش به اندازه استفاده از پودر آرایشی عوارض جانبی روی پوست شما ایجاد نمی کند. کسانی که می خواهند پوست خود را پاک کنند می توانند از این روش برای رفع مشکلات پوستی استفاده کنند و کسانی که پوست حساس تری دارند نیز می توانند آن را پاک کنند، شما می توانید از این روش ها برای روشن کردن آن استفاده کنید و برای زیبایی آن.
موضوع اصلی این صفحه نمایش
مزایای تکنیک پوست کره ای
تکنیک پوست کره ای فواید زیادی برای پوست دارد و می تواند به روشن شدن پوست و تغییر رنگ پوست بین ۲ تا ۳ درجه کمک کند و مشکل جوش و لکه های تیره زیر چشم و اطراف دهان را برطرف کند. معمولا این روش ها بیشتر در تاریکی آرنج و زانو استفاده می شود و می تواند به بیماران مبتلا به سرطان و پوست نیز کمک کند. این یکی از روش های نوینی است که در جامعه ایرانی تقاضای زیادی دارد و خانم ها همیشه به دنبال راهی عالی برای پاکسازی و روشن شدن پوست خود هستند. کسب و کار برای کسب درآمد برای خود. این تکنیک همچنین کلاژن تولید می کند و پوست را جوان می کند.
همچنین بخوانید : لباس و حجاب و آرایش حضرت.
با استفاده از این روش می توانید پوستی شفاف و روشن داشته باشید و درخشندگی پوست شما را افزایش می دهد. اگر از آن دسته افرادی هستید که از پوست خود راضی نیستید و می خواهید از روش های عالی برای تغییر رنگ پوست خود استفاده کنید، می توانید از این روش برای تغییر چند درجه ای پوست خود استفاده کنید و با این تکنیک می توانید جوش ها، لک ها را تغییر دهید. . و لکه ها را پاک کنید. سیاهی دور چشم و لب های شما را از بین می برد و حتی برای بیماران سرطانی که مشکلات پوستی دارند، استفاده از تکنیک های کره ای می تواند سلول ها و بافت های پوست را تقویت کرده و پوست را جوان کند، می تواند به افرادی که پیری زودرس دارند کمک کند.
تکنیک پوست کره ای چقدر طول می کشد؟
مدت زمان استفاده از این روش درمان پوست حدود یک ساعت می باشد، در حالی که با روش صحیح، عوارض خاصی ایجاد نمی شود و درد خاصی احساس نمی کنید.
پیچیدگی های تکنیک های چرم کره ای
شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا تکنیک کره ای عوارضی روی پوست دارد یا خیر. بر اساس شواهد علمی، عوارض جانبی این روش به طور قانع کننده ای مستند نشده است. التهاب های گاه به گاه پوست را می توان به عنوان عوارض جانبی برشمرد.
قیمت اجناس چرمی کره ای چنده؟
تکنیک کره ای یا کرم پودر دائمی، فرآیند آن معمولاً قیمت مشخص و ثابتی ندارد و با توجه به سطح کارکرد، نوع و هزینه متفاوت است. البته امروزه کارشناسانی هستند که از سئو برای کسب درآمد بالا استفاده می کنند و مبالغ و هزینه های هنگفتی را برای مشتریان خود تبلیغ می کنند. برای این کار توصیه می کنیم اولین تحقیق خود را در این زمینه انجام دهید یا حتی با کارشناسان ما تماس بگیرید. در fatemehhabashi.com مشاوره رایگان دریافت کنید.
همچنین بخوانید : گواهینامه تخصصی پاکسازی فنی پوست و مجوز بین المللی (روش های اخذ آن)
حال برای آشنایی بیشتر با محدودیت های هزینه این روش، ابتدا به اطلاعاتی در مورد هزینه درمان آن می پردازیم که بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
داروها و مواد مورد استفاده: مواد و مواد مورد استفاده در این روش دارای فرمول استانداردی برای تزریق مواد به پوست می باشد. بنابراین، پزشک با مطالعه نیازهای پوست شما، موادی را به صورت تزریقی یا دارویی که نقش مهمی در تعیین قیمت نهایی این تکنیک دارند، تعیین می کند.
شایستگی و مهارت پزشک: پزشک بر اساس تخصص خود باید بتواند نیازهای پوست شما را مشخص کند و بهترین درمان را انتخاب کند. کاهش دهید و می توانید یک قدم به نتیجه دلخواه نزدیک شوید. اگر می خواهید از پزشک متخصص با تجربه زیاد استفاده کنید، باید هزینه بیشتری در این زمینه بپردازید.
تعداد جلسات: البته پزشک تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می کند، اما همه اینها به اهداف و نیازهای پوست شما بستگی دارد. تعداد جلسات درمان با توجه به وضعیت پوست و اهداف فرد تعیین می شود. هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد، بودجه باید بیشتر باشد.
عوامل دیگری مانند مکان، کلینیک انتخابی، خدمات تعیین کننده نرخ نهایی عمل هستند.
BBGlo چقدر دوام می آورد؟
BB Glow یا تکنیک کره ای پوست روشی برای روشن کردن پوست است، یک جنبه مثبت آن این است که نتایج را خیلی سریع خواهید دید، اولین بار که نتایج به مدت 2-3 روز باقی می ماند. . . همه کسانی که تازه این کار را شروع کرده اند باید بروند و در عرض دو هفته پوست خود را بهتر بپوشانند. این کار را 3-4 بار هر 2-4 هفته تکرار کنید تا حداکثر نتیجه را بگیرید. پس از انجام این کار، مراقبت باقی مانده باید به مدت 4 ماه ادامه یابد. با مراقبت صحیح و اولیه می توانید عمر را افزایش دهید.
همچنین بخوانید : چگونه با آرایش چشم ساده زیبا به نظر برسید؟
تفاوت بین کرم پودر دائمی و کرم پودر چیست؟
پودر صورت دائمی مانند پودر صورت، منافذ پوست را باز نگه می دارد و به پوست اجازه تنفس می دهد. تفاوت این نوع کرم پودر با کرم پودر آرایشی در آن است که حاوی پلی آمید، آلبومین و ... است که معمولاً عوارضی ندارند.
این نوع کرم پودر برای هر نوع پوستی قابل استفاده است، زیرا این سرم ها بدون الکل هستند و برای پوست های حساس و آلرژیک بسیار مناسب هستند. البته تعداد جلسات ارجاع برای این کار توسط متخصص تعیین می شود اما معمولاً 3 جلسه در ماه با فاصله 10 روز می باشد.