برخی از ابزارهای سئو نمی توانند آمار بازدیدها و بک لینک ها و موارد دیگر را ارائه دهند. سایت Ahrefs با تمام قدرتی که دارد همچنان در یافتن اطلاعات پس زمینه سایت ضعیف است. برخی از سایت های سئو باهوش هستند، اما باز هم خطا دارند، چون تکرار کلمات در متن مصنوعی است، تشخیص سیستماتیک آن دشوار است و آمار دقیقی ندارد و خود گوگل هم زخمی است. صفحات؟ چگونه کارشناسان سئو سایت را هنگام استخدام ارزیابی کنیم؟ روش ارتباطی برای مشتریان چیست؟ دسته اول: رقبایی که مستقیماً در جستجوی کلمات کلیدی رقابت می کنند و مشتریان مشترکی دارند که ممکن است محصولات مشابهی داشته باشند. حضور در صفحه اول گوگل به معنای دیده شدن بیشتر و مخاطبین بالقوه بیشتر است که می توانند مشتریان موقت یا دائم شما شوند. شاید برای بسیاری از شرکت ها، کسب مقام اول در گوگل یک رویا باشد.

یک مشاور سئو باید بتواند شما را از طریق کارهای داخل صفحه مانند تحقیق کلمات کلیدی راهنمایی کند و شما را برای رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو آماده کند. داشتن W3 Aurora کاملا طبیعی است و هر جستجوگر خوبی می داند که مدیران وب سایت ها و صاحبان سایت ممکن است ندانند W3 چیست و ممکن است به طراحان برای رفع این مشکلات دسترسی نداشته باشند. گوگل از این دقت و عملکرد قدردانی می کند. W3 خیلی خوبه مهم نیست که این سایت های تحلیل و بررسی سئو ارزشش را دارند. بسیاری از نمونه کارها از سئوروز با ده ها و صدها خطای W3 در راس نتایج قرار دارند! بررسی سئو سایت، بررسی سئو مرحله اول جستجوی کلمات کلیدی سئو توسط سایت! اگر توضیحات متای شما بیش از 255 کاراکتر باشد و 265 کاراکتر داشته باشد (به عنوان مثال) نمره منفی دریافت خواهید کرد. در عمل، این هیچ تاثیر منفی بر سئو ندارد. فرآیند سئو هرگز تا این حد وسواسی نبوده است. این سایت ها هم متوجه نمی شوند که روی هر تصویری نباید یک alt و یک عنوان قرار دهید. پست آموزش بهینه سازی تصویر گاهی اوقات می گوید که نباید از alt و عنوان روی تصاویر خود استفاده کنید، اما با دیدن این صفحات، عکس های سایت را بدون نمره Alt و Title منفی!
به دلیل عدم وجود نمادهای متا غیر ضروری؛ امتیازی به شما تعلق نمی گیرد. این سایت ها آن را دریافت نمی کنند (بله، آنها رسما احمق هستند). وقتی می بینند شما از فلش و آی فریم استفاده می کنید به شما نمره منفی می دهند (یا بدون نمره مثبت). اگر فایل robots.txt ندارید. نمره منفی خواهید داشت. این فایل فقط برای غیرفعال کردن صفحاتی است که نمی‌خواهید در نتایج جستجوی Google ظاهر شوند.   https://livemag.ir/2021/11/keyword-research/
اگر نشد، اشکالی ندارد. اگر از فلش یا آی فریم استفاده کردید امتیاز منفی می گیرید. استفاده از آی فریم و فلش به تنهایی ضرری ندارد. گوگل به تنهایی نمی تواند محتوای آنها را ببیند. استفاده از i-frame و flash برای تبلیغات بنری چه اشکالی دارد؟ سایت من را بررسی کنید! 100% سئو دارد! سایت شما دارای مشکلات سئو است زیرا تصاویر زیادی دارد که alt یا عنوان ندارند. • تصاویر چگونه به نظر می رسند، محصولات چگونه عکس می گیرند؟ این چیزی بیش از یافتن کلمات کلیدی است که ترافیک بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند. در جلسه مشاور سئو ابتدا مشتری زمینه کاری خود را برای مشاور توضیح می دهد سپس مشاور قصد دارد با تجربه خود سئو سایت را راه اندازی کند.
بودجه سئوی خود را تعریف و مدیریت کنید. مدیریت هزینه و راهنمایی برای انتخاب بهترین مسیر بر اساس بودجه شما. بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای فعال کردن صفحات نتایج جستجو (SERP) و جستجوی کلمات کلیدی برای وب سایت شما در موتورهایی مانند YAHOO، BING، GOOGLE بسیار مهم است. این مقادیر هرگز به موتورهای جستجو گزارش نمی شوند و در هر زمان (بدون هشدار) قابل تغییر هستند. SEO مخفف عبارت Site Optimization در موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) است. این موارد در زیر به اختصار توضیح داده شده است. همانطور که در بالا ذکر شد، سئوکار حرفه ای فردی است که خدمات سئو را بر اساس توصیه های گوگل انجام می دهد و از روش هایی استفاده نمی کند که قوانین گوگل را زیر پا بگذارد. الگوریتم گوگل پیچیده تر و سخت تر از قبل شده است. نمی دانم چرا با وجود اینکه سئوی سایت من 100 درصد است من همیشه از رقبای خود پایین تر هستم! سئو 100% اساساً یک توهم نادرست، بی اساس و گمراه کننده است. سئو 100% کاملا بی معنی است و تعیین سئو به صورت درصد اشتباه است. این سایت ها تا حد معینی قابل اعتماد هستند، فقط برای اهداف خاص!