لوازم جانبی را از Ticuma خریداری کنید

قطعات خودرو برای مالک خودرو الزامی است. ممکن است مالک خودرو به دلیل آسیب دیدگی یا پایان عمر مفید آنها مجبور به تعویض قطعات خودرو خود پس از مدت زمان مالکیت شود. در زیر به گیربکس دستی خودروهای اچ سی کراس و جیلی می پردازیم.
 
تعویض خودروی HC Cross
H30 Cross اساساً مشابه S30 سدان است، اما با جلوپنجره مشبک جادارتر، سپرهای فولادی و سایر سپرها و بدنه بازنگری شده در عقب. اما این خودرو یک کراس اوور فول نیست، لوازم یدکی خودروهای دانگ فنگ را می توان به راحتی در بازار ایران خریداری کرد.
عکس های دانگ فنگ H30 نشان می دهد که این خودرو ظاهر بسیار خوبی دارد. طبق بررسی ها، قسمت پشتی خودرو زیباترین قسمت است، پشت آن درب دم پنجم با یک شیشه کوچک وجود دارد. طراحی زیبا با توری رادیاتور کاملا تکمیل شده است که همراه با سپر جلوه و انرژی مهمی به خودرو می بخشد. تمامی لوازم یدکی خودرو دانگ فنگ در ایران قابل خرید می باشد.
 
قطعات یدکی خودرو مربوط به فضای داخلی دانگ فنگ
اولین چیزی که راننده هنگام تست دانگ فنگ H30 کراس به آن توجه می کند، چیدمان پنج نفره است. تقریباً به طور کامل از فضای داخلی S30 چینی منتقل شده است. در فضای داخلی جدید از پارچه و جلوه های ویژه استفاده شده است. پنل جلویی خودرو بسیار خوب است و دارای ارگونومی مناسب و فضای کافی برای سرنشینان بلند قد و سنگین است. شاید مهم ترین تفاوت اچ 30 کراس با سدان، صندوق عقب آن کوچکتر باشد.
خرید لوازم یدکی اچ سی کراس از تیکوما
به طور کلی، فضای داخلی H30 Cross کلاسیک است و عجیب و غریب نیست. صندلی ها با مواد باکیفیت پوشانده شده اند که سازنده آن را در شرایط بسیار سخت آزمایش کرده است. این صفحه شامل تمام اطلاعات لازم در مورد وضعیت فنی خودرو در هنگام رانندگی است. این خودرو مجهز به یک مرکز چند رسانه ای مستقل با کنترل های صفحه نمایش لمسی است. قطعات کراس اوور H30 از جمله قطعات داخلی به راحتی در بازار ایران موجود است.
صندلی کراس دانگ فنگ H30 در شش جهت مختلف قابل تنظیم است. بسته به دستگاه، دستگاه برای کارهای مختلفی مجهز شده است. برای حداکثر راحتی راننده، دوربین عقب در بالاترین دنده وجود دارد.
به طور کلی، کابین H30 کراس راحت و جادار است. شکی نیست که حتی پنج نفر در کابین راحت خواهند بود. فضای جلوی صندلی عقب برای فردی با قد حدود 185 سانتی متر کافی است.
 
لوازم یدکی خودرو H30 Cross
قطعات خودرو H30 Cross مربوط به چراغ ها شامل چراغ جلوی چپ دانگ فنگ، چراغ جلو سمت راست و پروژکتور سپر جلو است.
قطعات تعویض خودروهای H30 مجهز به چراغ ایمنی شامل چراغ ایمنی عقب چپ، چراغ ایمنی عقب راست، چراغ مه شکن سپر عقب H30، چراغ ایمنی ستون عقب چپ و چراغ ایمنی ستون عقب راست است.
از دیگر قطعات کراس اوور H30 می توان به ایربگ های کراس اوور h30، مه شکن جلو سمت راست، مه شکن جلو سمت چپ، جلوپنجره سمت چپ و جلوپنجره راست اشاره کرد.
امکانات ایمنی خودرو H30 Cross مربوط به سپرها شامل سپر جلو، توری سپر جلو، سپر سمت راست و چپ و سپر عقب، سپر عقب راست و چپ است.
 
قطعات خودرو جیلی
جیلی اتو یک شرکت کوچک اما با سابقه در دنیای خودرو است. این شرکت پرفروش‌ترین خودروهای داخلی را در بازار چین به فروش می‌رساند و خودروهای توربوشارژ کوچک را برای ارائه بهترین‌ها بین قدرت و اقتصاد تولید می‌کند. جیلی یک استراتژی انرژی جدید با هدف افزایش استفاده از وسایل نقلیه انرژی جدید دارد و متعهد به توسعه راه حل های انرژی جدید برای همه محصولات خود است. خرید قطعات خودرو جیلی در ایران آسان است.
جیلی یکی از ده شرکت بزرگ چین است. جیلی در سال 2003 توسط گروه هلدینگ جیلی تاسیس شد. در 23 مارس 2021، جیلی از راه اندازی برند خودروی الکتریکی Zeekr برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد چین برای این وسایل نقلیه خبر داد. اولین مدل Zeekr بر اساس خودروی مفهومی Zero خواهد بود که در سپتامبر 2020 توسط Lynk & Co جیلی عرضه شد.
 
قطعات یدکی خودروهای جیلی
قطعات یدکی انواع چراغ های این خودرو از جمله چراغ جلوی سمت راست جیلی، چراغ جلوی چپ، چراغ جلوی چپ، چراغ جلوی چپ، چراغ جلو سمت راست، چراغ جلو و چراغ ترمز عقب را نشان می دهد.
قطعات خودرو جیلی موجود در بازار مربوط به چراغ خطر برای مدل های مختلف شامل موارد زیر می باشد:
چراغ خطر عقب چپ، چراغ خطر سمت راست، چراغ خطر شیشه عقب، چراغ مه شکن عقب راست و چراغ عقب چپ.
لوازم یدکی خودروهای جیلی مربوط به آینه بغل
اکثر خودروهای جیلی دارای یک راهنمای جانبی هستند که در آینه بغل تعبیه شده است. قطعات صادراتی خودرو مربوط به آینه بغل در انواع مدل های جیلی موجود در بازار اعم از آینه سمت راست، آینه سمت چپ و آینه فرمان جیلی.
فروش خرده قطعات خودرو جیلی مربوط به سپر جلو
لوازم یدکی خودرو جیلی مربوط به سپر شامل سپر جلو، براکت سپر جلو راست، براکت سپر جلو چپ، براکت سپر جلو، فوم سپر، توری سپر بزرگ جیلی، توری سپر جلو کوچک، سپر، توری داخل سپر جلو، کابل نقره ای سپر جلو و بادگیر، سپر جلو هستند.
 
قطعات خودرو جیلی مربوط به سپر عقب
قطعات یدکی خودرو جیلی مربوط به سپر شامل سپر عقب، براکت سپر عقب سمت راست، براکت سپر عقب چپ، چراغ مه شکن داخلی سپر عقب، قسمت پایین سپر عقب، براکت سپر عقب و لنگه سپر عقب جیلی است.
 
خرید لوازم یدکی خودرو در تیکوما
تیکوما شاپ در زمینه تامین قطعات یدکی خودروهای داخلی و خارجی و تامین قطعات یدکی اورجینال برای دارندگان خودرو فعالیت دارد. لوازم یدکی ماشین خود را با کیفیت بالا از این فروشگاه به آدرس ticoma.ir خریداری کنید.